Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Mako jersey

Slyšíte o Mako jersey poprvé? Mako jersey patří mezi ty nejkvalitnější materiály na trhu. Tato 100% egyptská bavlna má naprosto skvělé vlastnosti. Díky neuvěřitelné jemnosti vás při každém pohybu pohladí po kůži. Velkou výhodou je i prodyšnost a vynikající absorpce vlhkosti.

A to nejlepší na konec? Nežehlivá úprava vyřeší hodiny strávené u žehlicího prkna. Co víc si přát? Mako jersey si zamilujete na první povléknutí. 

Číst více
Filtrovat
21 produktů
Jak se o povlečení ze 100% egyptské bavlny starat?

Vlastně tak, jak jste nejspíše zvyklí. Při používání kvalitních pracích prostředků si hravě vystačíte se 40 °C.  Díky vysoké prodyšnosti zůstává povlečení dlouho jako čerstvě vyprané, což je jeho velké plus. 

Vždy by se mělo prát naruby a zapnuté. Pračku nepřeplňujte, mohlo by dojít k zatrhnutí materiálu. Díky nežehlivé úpravě nemusíte ani vytahovat žehličku. Egyptská bavlna je krásně nemačkavá. Po vyprání povlečení ihned vytáhněte z pračky a vyvěste nebo použijte sušičku.

Proč se zachumlat do povlečení z Mako jersey od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen takové Mako jersey ložní prádlo, v kterém se s lehkostí usíná a zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály a výběr širší než královská postel. Díky tomu už jsme do Mako jersey povlečení povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Mako jersey povlečení tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové ložní povlečení z Mako jersey správně starat, aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nahoru