-20 % s kódem HERBAR + Doprava ZDARMA 
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Kuchyňské utěrky

 

Kde je sucho, tam je čisto. A udržet pořádek v kuchyni může být občas pekelná výzva. Naopak tomu ale je s kvalitní utěrkou. Takovou, která dostatečně saje a nepouští vlákna. Příbory se pak lesknou a nádobí září novotou. Proto u nás najdete pouze kuchyňské utěrky vyrobené z bavlny. Je jemná, ale zároveň odolná. Praní na vyšší teploty, prohnání sušičkou ani napařování jí nedělá problém.

Konečně nablýskaná kuchyň do poslední lžičky.

Číst více
Filtrovat
7 produktů
Jedna utěrka na mnoho let

Když se vaří, tak se myje. A také utírá. Během dne tak člověk potřebuje střídat i několik utěrek. Díky tomu se musí často prát, aby se v nich nemnožily plísně a bakterie. Kvalitní bavlněné utěrky navíc zvládnou teploty až 90 °C. Aviváže jim naopak zbytečně škodí. Materiál nemůže dýchat a obaluje se.

Naše doporučení tedy je prát na 60 °C s kvalitním pracím prostředkem. Ale bez aviváže. Pověsit na vzduch nebo pro načechrání hodit do sušičky. A po každém použití rozložit a nechat proschnout. Pak bude kuchyň zářit čistotou. A utěrka s vámi zažije spousty kuchařských radostí.

Smlsněte si na nás

Podáváme samé dobroty. Z kvalitních materiálů, které jsou poctivě zpracované. Instantní je u nás jedině štěstí. Vybírejte z široké nabídky utěrek, na kterých si pochutná i ten nejmlsnější jazyk.

S námi se v kuchyni neztratíte

Prolistujte naším blogem a najděte si recept na šťastný domov. Rady, tipy, inspirace. Vše na jednom místě. Najdete tu vše, co se týká nejen utěrek. Provedeme vás krok za krokem celým bytem. Tak, aby se stal skutečnou lahůdkou.

Vaše preference

Nahoru