Doprava do Balíkovny nyní jen za 39 Kč.
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Blackout závěsy

Jsou pro vás zatemňovací závěsy stále moc průsvitné? V tom případě se neobjedete bez blackout závěsů, které nic nepropustí! V úplné tmě se nádherně spí, odpočívá a nabírá energie na další den. Izolujte se od okolního světa a zapomeňte na všechny starosti a zaměřte se jen a jen na sebe.

Číst více
Filtrovat
85 produktů
Proč 100% blackout závěsy?

Vy už víte, že máme v nabídce klasické zatemňovací závěsy. Jejich průhlednost se odvíjí od zvolené barvy, ale jen blackout závěsy blokuje veškeré světlo. Nemusíte se tedy starat o pouliční lampy, světlo v protějším baráku nebo svit měsíce.

V noci se konečně pořádně vyspíte, aniž by vám za víčky tancovaly nepříjemné obrazce nebo světýlka. Konečně se probudíte svěží a plní energie. Více se na tento téma dočtete v článku Vliv světla a tmy na spánek.

Blackout závěs neposlouží jenom v noci, ale i přes den, kdy si chcete dát šlofíka, ale kvůli světlu vám to nejde.

Zataženo, jen když budete chtít

Zatemňovací blackout závěsy vám dodají pocit soukromí a pohodlí. Slouží k tomu, abyste 100% odfiltrovali venkovní světlo a mohli začít odpočívat. Vybíráme odolné materiály, které budou viset dlouhá léta (i když je sem tam vyperete) a stále budou vypadat jako první den. Je to možná jen kus látky, jenže právě takové detaily tvoří domov.

Útulný domov do posledního okýnka

Prolistujte naším blogem a zjistíte, jak jednoduché je skutečný domov vykouzlit. Rady, tipy, inspirace. Vše na jednom místě. Najdete tu vše, co se týká (nejen) závěsů. Provedeme vás krok za krokem celým bytem. Tak, aby se vám v něm ještě lépe žilo.

Nahoru