-20 % s kódem HERBAR + Doprava ZDARMA 
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Flanelové povlečení

Jakmile se ochladí, chumlá se spousta lidí do flanelového povlečení. Je sametově hebké, úžasně hřeje a skvěle drží teplotu. Patříte také mezi ty, kteří zimu nemusí, protože jim je pořád chladno a neví, jak tomu zabránit? Zkuste flanel. Do nabídky jsme zařadili naprosto rozkošné vzory vhodné do každé domácnosti, takže je povlečení nejen teplé, ale hlavně vizuálně úchvatné.

 

Číst více
Filtrovat
69 produktů

Proč zvolit flanelové povlečení?

Flanel je v zimě jasná volba. Nádherně hřeje a drží teplotu, takže se v noci vyspíte, aniž by vás zábly nožky. Nemačkavý materiál zajistí, že povlečení vypadá upraveně od začátku až do vyprání. To znamená, že se nemusíte stresovat a snažit se uhladit každý záhyb... Velkou výhodou je také to, že jsou vzory na flanelu výrazné, kvalitní a dost odolné.

Proč se zachumlat do povlečení z flanelu od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen takové flanelové povlečení, v kterém se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, výběr širší než královská postel. Díky tomu už jsme povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Flanelové povlečení tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové flanelové ložní povlečení správně starat. Aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nahoru