-20 % s kódem HERBAR + Doprava ZDARMA 
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Osušky a ručníky

Po dlouhé relaxační koupeli, krátké sprše chcete sáhnout po hebkém, jemném a voňavém ručníku. Abyste mohli v klidu relaxovat na pláži nebo se měli do čeho zabalit, když vylezete z vody, nesmí vám zase chybět kvalitní osuška. Prát za vás sice ještě nebudeme, ale trochu pomoct s tím vším můžeme. Stačí totiž nepodcenit výběr a sáhnout po přírodních materiálech. Lépe sají a jednodušeji se udržují v kondici. A navíc jsou doslova dotekem přírody.

 

Číst více
Filtrovat
162 produktů
Proč osušky a ručníky z přírodních materiálů?

Protože nedráždí a vydrží. Bambus i bavlna jsou vůči pokožce až nebesky příjemné. Snadno se udržují hygienicky čisté a svěží. V tom se zkrátka neliší. Rozhodně ale nejsou na chlup stejné. Jsou to maličkosti, které nakonec rozhodnou o tom, do čeho se po koupeli zabalíte.

Jemný a antibakteriální bambus

Kvalitní osušky a ručníky s bambusovým vlákny jsou naprostým luxusem. Jde totiž o antibakteriální a antimykotický materiál. Díky tomu zůstane vaše osuška a ručník bez plísní a zápachu. Jsou vhodné i pro alergiky. Citlivější pleť zase ocení jemnost a hebkost. Téměř jako by vás hladilo hedvábí. Oproti ostatním materiálům vyniká bambus i svou savostí. Zvládne pojmout až 4× více tekutin. Na pláži i v koupelně se tak stane přeborníkem.

Bavlna pro ty, co chtějí odolnost

Bavlněné froté osušky a ručníky jsou stálicemi. A právem. Jsou jemné, ale přesto odolné. Bez problémů zvládnou vyváření i sušení na vysoké teploty. Jednoduše se tak sterilizují. Froté smyčky zajišťují vyšší savost a typickou texturu. Která pečuje a hladí.

Modal uschne ani nemrknete

Buková vlákna v kombinaci s bavlnou mimořádně sají a následně usychají, takže pokud nesnášíte vlhké osušky, či ručníky, je modal ideální volba. Trpíte na citlivou pokožku? Modalové osušky a ručníky vás nepodráždí, naopak jsou extrémně jemné.

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny osušky a ručníky od nás jsou pohlazením. Osuší, ale zároveň hýčkají a pečují. Saháme totiž po přírodních materiálech. Jemných, odolných a vhodných i pro alergiky. Často u nás najdete nejrůznější akce.

Vymydlené tipy a triky

Protože se v osuškách a ručnících topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Známe nejrůznější tipy a triky, jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta. A nespočet koupání.

Nahoru