Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Umělé kožešiny

Domov je tvoře detaily. Možná nenápadnými, ale o to důležitějšími. A pokud si někde chcete udělat útulný koutek, z kterého se vám jen tak nebude chtít odejít, jste tu správně. Hebká, jemná, zkrátka jako plyšová. Kožešina mazlivější než ty nejroztomilejší králíčci. Na podlahu, přehoz přes pohovku nebo jako dekorace v podobě kožešinového polštáře.

Udělejte si domov ještě o něco (pří)jemnější.

Číst více
Filtrovat
8 produktů
Dekorace na zem i na židli

Ať už je to umělá kožešina na zem nebo sedačku, vždy působí čiště a elegantně. Stačí ji umístit k posteli, pod stojací zrcadlo nebo přehodit přes židli a prostor během vteřiny prokoukne.

Nezapomeňte si pořídit i kožešinové polštáře. V nabídce máme i krásné povlaky v různých barvách, takže je jednoduše naaranžujete v obýváku i ložnici.

Přehoďte starosti na nás

Nedělejte si těžkou hlavou. Nechte to na nás. Vybrali jsme pro vás jen takové umělé kožešiny a kožešiné polštáře, které přirozeně zapadnou i do toho nejluxusnějšího interiéru. Kvalitní materiály, široká paleta barev i vzorů. Hrajte si, kombinujte.

Nenecháváme si nic pro sebe

Naše umělé kožešiny a polštáře toho sice schovají hodně, ale od nás to samé nečekejte. Všechny tipy a triky, které za ty roky známe, najdete na našem blogu. Co s čím ladí nebo jak se o jednotlivé materiály starat. Aby vše zůstalo pořád jako nové.

Vaše preference

Cena

Cena

Rozměr

Rozměr polštáře

Rozměr polštáře

Materiál

Složení

Nahoru