12. - 22. 7. Doprava do Zásilkovny ZDARMA od 300 Kč. 
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Dětské deky

Ti nejmenší si zaslouží jen to nejlepší. Proto jsme vybrali takové dětské fleecové deky, které jsou odrazem jejich fantazie. Toho světa plného pohádek a magických možností. Ale nebojte, mysleli jsme i na jejich pohodlí. Vše je vyrobeno z příjemného a hřejivého materiálu. Deky jsou navíc skladné. Hravě je tak přibalíte na cesty, na tábor nebo třeba na piknik. Děti budou mít radost z motivu. Vy zase z toho, že jsou v teple.

Číst více
Filtrovat
18 produktů
Aby je nikdy nepřestala hřát

Nebojte, naše deky nepouštějí chlupy ani nežmolkují. Když se tedy budete držet pár našich doporučeních. Pokud se dětská deka zašpiní, vyperte ji. Vždy ale maximálně na 30 °C. Ideálně nižší otáčky. Nikdy nepoužívejte aviváž. Zbytečně byste obalili vlákna a ta by pak nemohla dýchat. Sušičce se také vyhněte. Raději nechte deku pořádně proschnout na vzduchu. Nebojte, schne rychle.

Nabídka, která vás skutečně zahřeje

Snažíme se, aby vám bylo skutečně teplo. Aby vás naše dětské deky hřály a hýčkaly. Proto saháme jen po materiálech, které jsou hebké a jemné. Zároveň ale dostatečně odolné. Takže vydrží klidný šlofíček u televize i vydatný noční spánek.

Ať ten rodinný krb nikdy nevyhasne

Prolistujte naším blogem a přiložte pár polínek do rodinného krbu. Najdete tam rady, tipy, inspirace. Vše na jednom místě. Společně projedeme celým bytem. Krok za krokem. Tak, aby byl ještě o něco útulnější. A každý příchod domů vás zahřál u srdce.  

Nahoru