Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Polštáře

Jaké to asi je ležet na obláčku? Měkké a nebesky příjemné. Bez alergií a starostí. Naše prošívané polštáře takovými obláčky jsou. Duté vlákno je příjemně hebké, ale zároveň dostatečně stabilní pro krční páteř. Ráno se tak probudíte odpočatí a bez bolavých zad a oteklých očí. Duté vlákno je totiž vhodné i pro alergiky.

Zkrátka a dobře, kvalitní polštáře nesmí chybět v žádné posteli.

Číst více
Filtrovat
8 produktů
Jak vybrat ideální polštář na spaní?

Ačkoliv si možná ještě někteří vzpomenou na péřové polštáře, dnes už tak často k vidění nejsou. A není to žádná škoda. Peří se může nepříjemně motat do vlasů, dlouho schne a je těžší. Proto jsme se rozhodli nabízet pouze duté vlákno, které si zamilují alergici, astmatici a lidé, kteří se víc potí. Tento materiál zahřeje a zároveň spolehlivě odvádí vlhkost.

Co se týká tvaru, nejpraktičtější je podlouhlý polštář. Nabízí dostatek prostoru i pro ty největší vrtily. Hodil by se vám spíše malý polštářek? V tom případě zvolte velikost 40 x 60 cm nebo čtvercový 40 x 40 či 45 x 45 cm. Tento rozměr je také vhodný do postýlky jako dětský polštář.

Jak načechrat obláček?

Jednoduše. V případě potřeby strčíte do pračky, vyperete na 60 °C, vyndáte a necháte proschnout. Odolnost a skvělé termoregulační vlastnosti nejsou vykoupeny ani váhou. Polštáře jsou lehoučké. Zkrátka jako obláček.

Proč ulehat právě na naše polštáře?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen takové polštáře, na kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, mistrné zpracování. Díky tomu už jsme vybavili postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Polštáře tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, kde se dozvíte, jak se o váš nový spací polštář správně starat, aby ještě dlouuuho zůstal jako nový a krásně voňavý. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Vaše preference

Barva

Cena

Cena

Materiál povlaku

Rozměr přikrývky

Rozměr přikrývky

Složení

Zapínaní

Nahoru