Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Saténové povlečení

Luxus, elegance, pohodlí. To jsou první tři slova, která nás napadnou, když se zmíní saténové povlečení.

Jako materiál je bavlněný satén daleko sofistikovanější, než se zdá. A ve všech směrech nesrovnatelně lepší, než klasický satén, na který jsme zvyklí. Spaní na saténových povlacích prý prospívá vlasům, zabraňuje jejich třepení a zacuchávání. Někteří dokonce tvrdí, že vyhlazuje vrásky v obličeji! A ač to nemůžeme zaručit, mile rádi tomu uvěříme.

Co víc si od povlečení přát? Odolnost a nemačkavost. To je u bavlněného saténu naprostou samozřejmostí.

Číst více
Filtrovat
1 produkt
Jak se o saténové povlečení starat?

Vlastně tak, jak jste nejspíše zvyklí. Při používání kvalitních pracích prostředků si hravě vystačíte se 40 °C. Ideální variantou je prát saténové ložní povlečení každý týden. Zamezíte tak zbytečnému množení bakterií a roztočů.

Vždy by se mělo prát naruby. Ideálně zapnuté. Při praní by se neměly přidávat aviváže - tkaninu zbytečně zatěžují, uzavírají a nedovolují jí dostatečně větrat. U kvalitního ložního povlečení ze saténu vyšší gramáže jde o zbytečné znehodnocování.

Pračku nepřeplňujte. Mohlo by dojít k zatrhnutí materiálu. 

Proč se zachumlat do povlečení ze saténu od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen takové saténové ložní prádlo, v kterém se s lehkostí usíná a zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály a výběr širší než královská postel. Díky tomu už jsme do saténového povlečení povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Saténové povlečení tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové ložní povlečení ze saténu správně starat, aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nechte se inspirovat

Napínací potah na trojkřeslo – Maverick Napínací potah na trojkřeslo – Maverick
1 139 Kč
Skladem
Zobrazit všechny inspirace

Vaše preference

Barva

Cena

Cena

Materiál

Materiál

Rozměr přikrývky

Rozměr přikrývky

Rozměr polštáře

Zapínaní

Obsah balení

Složení

Nahoru