Doprava do Balíkovny nyní jen za 39 Kč.
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Prostěradla mikroplyš

Jaké je to lehnout si do postele plné plyšových medvídků? O něco méně příjemné, než usínat na prostěradle z mikroplyše. Je heboučké, jemné a neuvěřitelně hřeje. A to se hlavně v zimních měsících hodí. Nepouští chlupy ani nedělá žmolky. Jde o vysoce kvalitní materiál, který rychle schne a dobře odvádí vlhkost. 

Snít o spánku jako na obláčku? Už nemusíte. Tohle je totiž ještě mnohem lepší. 

Číst více
Filtrovat
112 produktů
Mikroflanel nebo mikroplyš prostěradlo?

Je mezi nimi rozdíl? Na první pohled ne. Pozná to spíše odborník nebo prodavač. Mikroflanelové prostěradlo využívá nejmodernější technologie. Má jemnější chloupky a více hřeje.

Jenže lidé tento výraz příliš neznají. Případně ho často zaměňují za mikroplyš. Proto jsme se rozhodli zůstat věrni zažitému názvu. Ačkoliv se jedná o mikroflanel, používáme označení mikroplyš. 

Vidíte? Zbytečné zmatky. Hlavní je, že je to to nejlepší pro vás.

Jak se o mikroplyšová prostěradla správně starat?

Vlastě tak, jak jste nejspíše zvyklí. Perte na 40 °C. Ideálně každý týden. Zamezíte tak zbytečnému množení bakterií a roztočů.

Nikdy by se neměly přidávat aviváže. Ty tkaninu zbytečně zatěžují, uzavírají a nedovolují jí dostatečně dýchat. U kvalitních materiálů jde o zbytečné znehodnocování.

V případě napínacích mikroplyš prostěradel nám odpadá noční můra jménem žehlení. Jsou nemačkavá a tak můžete jít rovnou na kutě. A sušička? Ta jim vůbec nevadí.

Proč ulehat právě na naše prostěradla z mikroplyše?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen taková mikroplyšová prostěradla, na kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, široká barevná škála. Díky tomu už jsme povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Mikroplyšová prostěradla tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové prostěradlo z mikroplyše správně starat, aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

 
Nahoru