Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Na okno

Detaily tvoří domov a moderní závěsy a záclony jsou jeho nezbytnou součástí. Jak jsou praktické, tak jsou také všestranné. Pro světlem nerušený spánek zvolte zatemňovací závěsy, pro obývací pokoj plný světla sáhněte po průsvitných záclonách. Obě varianty vaší domácnosti dodají opravdové soukromí. 

Nezapomeňte, že chytře zvolená šířka a délka může s vaším interiérem udělat zázraky, místnost prodlouží nebo naopak opticky sníží strop. My pro Vás máme na výběr z několika rozměrů, vzorů a nespočet barev, právě proto, abyste nemuseli dělat žádné kompromisy.

Číst více
Filtrovat
191 produktů
Zataženo, jen když budete chtít

Závěsy a záclony jsou tím, co dělá z obyčejného rámu ve zdi kousek domova. Tak, aby byl útulný a příjemný. Proto vybíráme materiály, které vydrží, materiály, které budou viset dlouhá léta (i když je sem tam vyperete) a stále budou vypadat jako první den. Je to možná jen pár kus látky, jenže právě takové detaily tvoří domov.

Útulný domov do posledního okýnka

Prolistujte naším blogem a zjistíte, jak jednoduché je skutečný domov vykouzlit. Rady, tipy, inspirace. Vše na jednom místě. Najdete tu vše, co se týká nejen závěsů a záclon. Provedeme vás krok za krokem celým bytem. Tak, aby se vám v něm ještě lépe žilo.

Nahoru