Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Dětské povlečení do postýlky

Naše dětské ložní prádlo je plné barev a veselých motivů, přesně takové, jaké se hodí do každého pokojíčku. Naleznete zde plno motivů s nejoblíbenějšími postavami z filmů a pohádek či se zvířaty. Vše, co vaši nejmenší zbožňují! 

Na kvalitě materiálu jsme si dali extra záležet - 100% bavlna je samozřejmostí, každé dětské povlečení je také ověřené certifikátem „Důvěra k textiliím“ od OEKO-TEX®. Ten je zárukou zdravotně nezávadných výrobků.

Číst více
Filtrovat
8 produktů
Jak se o dětské povlečení do postýlky starat?

Vlastně tak, jak jste nejspíše zvyklí. Při používání kvalitních pracích prostředků si hravě vystačíte se 40 °C. Ideální variantou je prát povlečení do postýlky každý týden. Zamezíte tak zbytečnému množení bakterií a roztočů.

Vždy by se ale mělo prát naruby. Ideálně zapnuté. Při praní by se neměly přidávat aviváže - tkaninu zbytečně zatěžují, uzavírají a nedovolují jí dostatečně větrat. U kvalitních materiálů jde o zbytečné znehodnocování.

Žehlení je pak vždy tak trochu na vás. Záleží na vašich preferencích. Pro někoho jde o nezbytný krok, pro jiné o zbytečnou ztrátu času.

Proč zachumlat vaše miminko do našeho dětského povlečení?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen taková dětská ložní povlečení do postýlky, v kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští (za to se předem omlouváme). Kvalitní materiály znamenají dlouhý a klidný spánek. Díky tomu už jsme povlékli postele Honzíkovi, Barunce nebo třeba Janičce.

Dětské povlečení do postýlky tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o dětské povlečení do postýlky správně starat, aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Vaše preference

Cena

Cena

Rozměr přikrývky

Rozměr přikrývky

Rozměr polštáře

Rozměr polštáře

Zapínaní

Obsah balení

Složení

Nahoru