Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Dětské povlečení do postýlky

Naše dětské ložní prádlo je plné barev a veselých motivů, přesně takové, jaké se hodí do každého pokojíčku. Naleznete zde plno motivů s nejoblíbenějšími postavami z filmů a pohádek či se zvířaty. Vše, co vaši nejmenší zbožňují! 

Na kvalitě materiálu jsme si dali extra záležet - 100% bavlna je samozřejmostí, každé dětské povlečení je také ověřené certifikátem „Důvěra k textiliím“ od OEKO-TEX®. Ten je zárukou zdravotně nezávadných výrobků.

Číst více
Filtrovat
23 produktů
Jak se o dětské povlečení do postýlky starat?

Vlastně tak, jak jste nejspíše zvyklí. Při používání kvalitních pracích prostředků si hravě vystačíte se 40 °C. Ideální variantou je prát povlečení do postýlky každý týden. Zamezíte tak zbytečnému množení bakterií a roztočů.

Vždy by se ale mělo prát naruby. Ideálně zapnuté. Při praní by se neměly přidávat aviváže - tkaninu zbytečně zatěžují, uzavírají a nedovolují jí dostatečně větrat. U kvalitních materiálů jde o zbytečné znehodnocování.

Žehlení je pak vždy tak trochu na vás. Záleží na vašich preferencích. Pro někoho jde o nezbytný krok, pro jiné o zbytečnou ztrátu času.

Proč zachumlat vaše miminko do našeho dětského povlečení?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen taková dětská ložní povlečení do postýlky, v kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští (za to se předem omlouváme). Kvalitní materiály znamenají dlouhý a klidný spánek. Díky tomu už jsme povlékli postele Honzíkovi, Barunce nebo třeba Janičce.

Dětské povlečení do postýlky tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o dětské povlečení do postýlky správně starat, aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Vaše preference

Nahoru