Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Koupelnové předložky

Všichni víme, že to chce klid a nohy v teple. A díky koupelnové předložce to tak bude i na chladných dlaždičkách. Kvalitní provedení, které nepouští chlupy. A vy si budete připadat jako v bačkůrkách. Díky protiskluzové úpravě jde navíc i o důležitý bezpečnostní prvek. Budete zkrátka nohama pevně na zemi.

Hrajte si s barvami a proměňte svou koupelnu k nepoznání. 

Číst více
Filtrovat
33 produktů

Koupelnová předložka je nejen praktická, ale i bezpečná

Jak už jsme zmiňovali nahoře, předložky do koupelny jsou nejen velmi pohodlné, protože šlápnete do měkkého a izolujete se od chladné podlahy, ale taky velmi bezpečné. Mokré dlažtičky totiž opravdu hodně klouzají a vytváří úplně zbytečné nebezpečí pro děti, seniory nebo těhotné ženy.

Koberec do koupelny pěkně drží a podpoří bezpečný došlap. Navíc nasákne přebytečnou vodu z nohou nebo při vodních hrátkách vašich dětí. 

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny koupelnové předložky od nás jsou pohlazením. Tepelně izolují, chrání před uklouznutím, ale zároveň hýčkají vaše chodidla. Saháme totiž po jemných a odolných materiálech.

Vymydlené tipy a triky

Protože se v koupelnových předložkách topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Na našem blogu tak sepisujeme nejrůznější tipy a triky. Jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta. A nespočet koupání.

Nahoru