Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Jersey prostěradla

V čem jsou jersey prostěradla jiná? Využívají totiž naplno výhody 100% přírodního materiálu. Zároveň jsou vyrobeny jako napínací prostěradla. Drží na místě, ani se nehnou. U nás navíc najdete i kusy s gramáží 190 g/m2. To je záruka maximální odolnosti. Odvádějí skvěle pot a dýchají. Jsou zkrátka naprostým snem. 

 

Číst více
Filtrovat
139 produktů
Jak se o jersey prostěradlo správně starat?

Vlastně tak, jak jste nejspíše zvyklí. Perte na 40 °C. Protože jde o 100% bavlnu, zvládne i vyšší teploty, ale s kvalitními pracími prášky je to zbytečné. Ideální variantou je prát bavlněné prostěradlo s gumou každý týden. Zamezíte tak zbytečnému množení bakterií a roztočů.

Při praní by se neměly přidávat aviváže - tkaninu zbytečně zatěžují, uzavírají a nedovolují jí dostatečně větrat. U kvalitních materiálů jde o zbytečné znehodnocování.

V případě napínacích jersey prostěradel nám odpadá noční můra jménem žehlení. Jsou nemačkavá a tak můžete rovnou na kutě.

Proč ulehat právě na naše jersey prostěradla?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen taková jersey prostěradla, na kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, široká barevná škála. Díky tomu už jsme povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Jersey prostěradla tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové prostěradlo jersey správně starat. Aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nahoru