Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Kariéra - právě hledáme

Společnost M&K Home Textile s.r.o. přijme pracovníka na pozici

„Operátor zákaznické linky“

Adresa: Vilémovská 259, 407 82 Dolní Poustevna

Hledáme dynamickou a komunikativní osobu, která by se ráda připojila k našemu týmu. Tato role je ideální pro jedince s výraznými komunikačními schopnosti a schopností efektivně řešit různé potřeby našich stávajících zákazníků. U nás se nejedná o aktivní hledání nových zákazníků, ale o péči o naše stávající klienty.

Pracovní náplň:

  • komunikace se zákazníky prostřednictvím e-mailu a telefonní linky, s cílem poskytnout vynikající zákaznickou podporu
  • aktivní pomoc zákazníkům při vytváření nových objednávek telefonicky a emailem
  • identifikace potřeb a požadavků zákazníka
  • řešení obdrženého požadavku zákazníka v souladu s nastaveným pracovním postupem
  • seznamování se se změnami v pracovních postupech, v portfoliu nabízeného zboží a jejich parametrech
  • zadávání dat do informačních systémů
  • ovládání práce s počítačem a schopnost rychle se adaptovat na nové aplikace
  • bezchybné zvládání psaného projevu a schopnost formulovat texty na vysoce profesionální úrovni

Požadavky:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • výborná znalost českého jazyka a bezchybné zvládání psaného projevu na profesionální úrovni
  • schopnost vynikající komunikace a profesionálního jednání s lidmi
  • schopnost rychle se naučit ovládat nový program administrace e-shopu
  • zodpovědný přístup k práci a schopnost efektivního fungování jak samostatně, tak v týmovém prostředí
  • praxe v oboru výhodou
  • základní orientace v sortimentu bytového textilu výhodou

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr 40 hodin týdně
  • základní nástupní plat 25.000,-Kč
  • příspěvek na stravování
  • bonusy a odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky

Nástup 1. září 2024.

Adresa pro zaslání životopisu: e.mocikova@mkluzkoviny.cz

Informace na tel.: 775 230 494

Nahoru