Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Mušelínové povlečení

Mušelín, to je symbol luxusu a elegance. Pokud si zakládáte na kvalitě, nesmí vám mušelínové povlečení chybět. Vzdušný, hebký a na dotyk nádherně strukturovaný materiál si získá vaše srdce a už ho nikdy neopustí. 

Až večer ulehnete pod čerstvě povlečenou přikrývku do mušelínu, zjistíte, že takový luxus vám jiný materiál nenabídne. Navíc se praním stále změkčuje, takže se připravte na ještě měkčí zážitek.

Číst více
Filtrovat
41 produktů
Jak se starat o mušelínové povlečení?

Perfektní na mušelínu je, že čím častěji se pere, tím je měkčí a poddajnější. Postupem času ho tedy budete milovat víc a víc. 

Při používání kvalitních pracích prostředků si hravě vystačíte s teplotou 40 °C. Ideální variantou je prát povlečení každý týden. Zamezíte tak množení bakterií a roztočů. Vždy by se mělo prát naruby, ideálně zapnuté. 

Žehlení je nepovinný krok. Záleží na vašich preferencích. Pro někoho jde o nezbytný krok, pro jiného ztráta času. Mušelín je nemačkavý materiál, takže ušetříte čas i nervy. 

Proč se zachumlat do mušelínového povlečení od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen takové ložní povlečení z mušelínu, ve kterém se s lehkostí usíná a ráno těžko opouští. Kvalitní materiály a široký výběr délek, barev a vzorů je důvod, díky kterému jsme do mušelínového povlečení povlékli postele v luxusních hotelech, městských bytech i ve vesnických chalupách.

Mušelín tisíce a jedné noci

Na našem blogu najdete tipy, jak se o své nové mušelínové povlečení správně starat, aby bylo pořád jako nové a aby stále krásně vonělo.

Nechte se inspirovat

Napínací potah na trojkřeslo – Maverick Napínací potah na trojkřeslo – Maverick
1 139 Kč
Skladem
Zobrazit všechny inspirace
Nahoru