13. - 19.5.2024 - Sleva 15 % s nákupy OnaDnes: kód ONADNES15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Froté osušky a ručníky

Jemnost a odolnost přírody kdekoliv, kde budete. Bavlněná froté osušky a ručníky budou k vaší pokožce něžné, ale zvládnou i drsnější zacházení. Vysoké teploty nebo otáčky během praní nejsou problém. Díky tomu můžete osušky a ručníky pravidelně sterilizovat. Díky froté smyčkám jsou navíc extrémně savé. A když je vezmete ven k vodě? Nevadí. Materiál je dostatečně odolný. Sluníčko ho jen tak nevyšisuje, písek nezničí.

Pro léto u vody i dlouhé zimní večery ve vaně.

Číst více
Filtrovat
125 produktů
Aby froté osušky a ručníky nikdy nepřestaly vonět

Bavlna zvládne hodně. Teploty až 90 °C, vysoké otáčky v pračce i drsnější program v sušičce. Pokud ale chcete zachovat strukturu a všechny benefity přírodního materiálu, trochu své froté osušky a ručníky šetřete.

Moderní prací prostředky jsou šetrné, ale účinné. Zvládnou tak zničit veškeré nečistoty už při 40 °C. Při silném znečištění může být i 60 °C. Na aviváž ale rovnou zapomeňte. Usazuje se v tkanině a látku dusí. Froté osušky a ručníky tak přestávají sát a postupem času zatuchnou.

Sušení nechte přírodě

Sušička froté osušky a ručníky krásně načechrá a zjemní. Pokud ale můžete, nechte je proschnout na slunci. Vždyť na tom ta bavlna původně vyrostla. A paprsky provoněný textil? To je teprve vůně.

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny froté osušky a ručníky od nás jsou pohlazením. Osuší, ale zároveň hýčkají a pečují. Saháme totiž po přírodních materiálech. Jemných, odolných a vhodných i pro alergiky.

Vymydlené tipy a triky

Protože se ve froté osuškách a ručnících topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Známe nejrůznější tipy a triky, jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta a nespočet koupání, mrkněte k nám na blog.

Nahoru