-20 % s kódem HERBAR + Doprava ZDARMA 
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Plážové osušky

Plážové osušky jsou nezbytným doplňkem pro každou návštěvu pláže, bazénu nebo pro relaxaci u vody. Tyto osušky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort, styl a praktičnost během slunečných dnů strávených venku. Plážové osušky jsou více než jen praktický předmět, jsou také módním doplňkem, který může zlepšit váš zážitek. Kromě použití na pláži jsou tyto osušky také skvělé pro pikniky, cestování, cvičení nebo jako stylová deka na zahradu.

Číst více
Filtrovat
10 produktů
Aby osuška na pláž nikdy nepřestala vonět

Po návratu z pláže zkontrolujte, že je plážová osuška pořádně vyklepená. Písek by jen zbytečně zanesl filtr pračky.

Moderní prací prostředky jsou šetrné, ale účinné. Zvládnou tak zničit veškeré nečistoty už při 30 °CNa aviváž ale rovnou zapomeňte. Usazuje se v tkanině a látku dusí. Plážové osušky tak přestávají sát a postupem času zatuchnou.

Sušení nechte přírodě

Sušička plážové osušky krásně načechrá a zjemní. Pokud ale můžete, nechte je proschnout na slunci. Vždyť i nám se něm schne nejlépe. A paprsky provoněný textil? To je teprv pohlazení pro čichové buňky.

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny plážové osušky od nás jsou pohlazením. Osuší, ale zároveň hýčkají a pečují. Saháme totiž po přírodních materiálech. Jemných, odolných a vhodných i pro alergiky.

Vymydlené tipy a triky

Protože se ve plážových osuškách topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Známe nejrůznější tipy a triky, jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta. A nespočet koupání.

Nahoru