Doprava do Balíkovny nyní jen za 39 Kč.
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Plážové osušky

Abyste mohli v klidu odpočívat na pláži. Nebo se měli do čeho zabalit, když vylezete z vody. Nabízíme plážové osušky, které jsou pohlazením pro vaše tělo. Ideálně z přírodních materiálů. Lépe sají a jednoduše se udržují v kondici. A takový menší tip: na těch kulatých se skvěle pořádají pikniky.

Tak už honem z vody. Osuška na vás čeká!

Číst více
Filtrovat
12 produktů
Aby osuška na pláž nikdy nepřestala vonět

Po návratu z pláže zkontrolujte, že je plážová osuška pořádně vyklepená. Písek by jen zbytečně zanesl filtr pračky.

Moderní prací prostředky jsou šetrné, ale účinné. Zvládnou tak zničit veškeré nečistoty už při 40 °C. Při silném znečištění může být i 60 °C. Na aviváž ale rovnou zapomeňte. Usazuje se v tkanině a látku dusí. Plážové osušky tak přestávají sát a postupem času zatuchnou.

Sušení nechte přírodě

Sušička plážové osušky krásně načechrá a zjemní. Pokud ale můžete, nechte je proschnout na slunci. Vždyť i nám se něm schne nejlépe. A paprsky provoněný textil? To je teprv pohlazení pro čichové buňky.

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny plážové osušky od nás jsou pohlazením. Osuší, ale zároveň hýčkají a pečují. Saháme totiž po přírodních materiálech. Jemných, odolných a vhodných i pro alergiky.

Vymydlené tipy a triky

Protože se ve plážových osuškách topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Známe nejrůznější tipy a triky, jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta. A nespočet koupání.

Vaše preference

Nahoru