13. - 19.5.2024 - Sleva 15 % s nákupy OnaDnes: kód ONADNES15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Beránkové mikiny

Brrr, to je zima. Je takové chladno, že normální mikina nestačí. Co s tím? Pořiďte si beránkovou mikinu, která vás neuvěřitelně zahřeje a navíc je vizuálně naprosto rozkošná.

Z vnější strany je mikroplyšová a z vnitřní beránková. Je to jako byste byli obalení tou nejjemnější dekou s rukávy a kapucí a zároveň vás někdo láskyplně objímal. Mikiny jsou už z podstaty oversized, určitě se nebojte, že vás budou limitovat v pohybu. Letošní zima už nebude utrpení a dost možná i výrazně ušetříte za topení.

Filtrovat
4 produkty

Proč si koupit beránkovou mikinu?

Milujete pohodlí a teplíčko? Je zima váš nepřítel číslo jedna, protože je vám neustále chladno a nevíte, co s tím? V tom případě si musíte pořídit měkoučkou mikinu, která vás opravdu spolehlivě zahřeje.

Mikroplyšový materiál v kombinaci s beránkem? Sen!

Materiál použitý při výrobě je hladký, teplý a působí jako to nejpříjemnější objetí. Oversized střih zajistí, že se můžete bez problému zachumlat na gauči, v křesle nebo posteli a konečně si užít zasloužený odpočinek.

Zachumlaná celá rodina

Víte, že by vám mikinu záviděli ostatní členové rodiny? A proč si nepořídíte všichni svojí vlastní? V nabídce máme velikosti S, M a L, což znamená, že se hodí pro děti, maminku i tatínka.

Také u nás najdete všelijaké barvy a motivy. Co třeba kočičky, pejsci nebo lišky? Anebo se vám hodí spíš jednobarevná varianta? U nás si zaručeně vyberete. Dokonce mikinu můžete kombinovat i s povlečením se stejným vzorem. No není to pecka?

A to nejlepší na konec... Co je už jen dokonalou třešničkou na už tak perfektním dortu? Mikiny mají obrovskou kapsu. Užitečné při přenášení dobrůtek k oblíbenému seriálu.

Vaše preference

Nahoru