Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Polštáře z dutého vlákna

Jaké to asi je ležet na obláčku. Měkké, nebesky příjemné. Bez alergií a starostí. Naše prošívané polštáře z dutého vlákna takovými obláčky jsou. Duté vlákno je totiž možná hebké, ale zároveň dostatečně stabilizuje krční páteř. Ráno se tak probudíte odpočatí. Bez bolavých zad a nateklých očí. Duté vlákno je totiž vhodné i pro alergiky.

Zkrátka polštáře jako sen. I bez kýchnutí je to pravda.

Číst více
Filtrovat
7 produktů
Proč vybrat polštář z dutého vlákna?

Pokud sháníte polštář pro alergiky a astmatiky, zvolte duté vlákno. Nabízí dostatečnou stabilitu pro váš krk, díky čemuž se vám bude pohodlně spát celou noc. Zapomeňte na nedostatek spánku kvůli bolesti krční páteře a zablokovanému krku

Tyto antialergické polštáře se dobře perou a schnou, takže je velice snadno udržíte čisté a voňavé.

Jak načechrat obláček?

Jednoduše. V případě potřeby strčíte polštář z dutého vlákna do pračky. Vyperete na 40 °C, vyndáte, necháte proschnout. Odolnost a skvělé termoregulační vlastnosti nejsou vykoupeny ani váhou. Polštáře jsou lehoučké. Zkrátka jako obláček.

Proč ulehat právě na naše antialergické polštáře z dutého vlákna?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen takové polštáře z dutého vlákna, na kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, mistrné zpracování. Díky tomu už jsme vybavili postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech. Pro váš ještě klidnější spánek pořádáme často nejrůznější akce. Vaše vysněné polštáře z dutého vlákna tak pořídíte s jedinečnou slevou. Pokud navíc nakoupíte za víc jak 1.999 Kč, zaplatíme za vás poštovné my. Je to zkrátka jako sen.

Expedujeme dřív, než zamhouříte oči

Nenabízíme nic, co bychom skutečně neměli skladem. Žádné dlouhé čekání a bezesné noci. Garantujeme, že všechny polštáře z dutého vlákna od nás odejdou cobydup. Svoji zásilku pak můžete sledovat na stránkách vámi zvoleného dopravce.

Polštáře z dutého vlákna tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, kde se dozvíte, jak se o vaše nové polštáře pro alergiky z dutého vlákna správně starat, aby ještě dlouuuho zůstaly jako nové a krásně voňavé. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Vaše preference

Barva

Cena

Cena

Materiál povlaku

Rozměr přikrývky

Rozměr přikrývky

Složení

Zapínaní

Nahoru