Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Vánoční povlečení bavlna

Slyšíte to? Cítíte to? Špetka skořice, trocha kardamonu, vanilka a cinkání rolniček.

To je ta pravá vánoční atmosféra domova, kterou můžete podpořit interiérovými doplňky s vánočními motivy.

Chcete si přivolat krásný vánoční sen? S tím vám pomůže vánoční povlečení z bavlny s veselými vzory jako jsou stromečky, sobíci, jeleni, sněhuláci a další…

Číst více
Filtrovat
24 produktů
V čem tkví kouzlo Vánoc?

V pohodlí a spokojenosti. Na Vánoce by se člověk měl cítit dobře a nasávat sváteční atmosféru. Naše vánoční bavlněná povlečení s tím samozřejmě hodně pomohou. Nejen, že jsou nádherně měkká, ale taky stylová, protože mají úžasné vánoční motivy.

Bavlna je volba číslo jedna

Příroda zkrátka umí. Bavlněné vánoční povlečení je dostatečně prodyšné a na dotek překvapivě jemné. Obzvláště to platí u renforcé bavlny. Ta je sice hebká jako satén, ale zároveň neztrácí nic ze své přirozené odolnosti. Zvládá častější praní i žehlení. 

Proč se zachumlat do bavlněného vánočního povlečení od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen taková vánoční povlečení z bavlny, v kterých se s lehkostí usíná a zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, výběr širší než královská postel. Díky tomu už jsme povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech. Pro váš ještě klidnější spánek pořádáme často nejrůznější akce. Vaše vysněné vánoční povlečení z bavlny tak pořídíte s jedinečnou slevou. Pokud navíc nakoupíte za víc jak 1.999 Kč, zaplatíme za vás poštovné my. Je to zkrátka jako sen.

Expedujeme dřív, než zamhouříte oči

Nenabízíme nic, co bychom skutečně neměli skladem. Žádné dlouhé čekání a bezesné noci. Objednané vánoční povlečení vám pošleme co nejdřív. Svoji zásilku pak můžete sledovat na stránkách vámi zvoleného dopravce.

Vánoční povlečení z bavlny tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše bavlněné vánoční ložní povlečení správně starat. Aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nahoru