Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Květinové povlečení

Nádherné vzory plné různorodosti – exotické i luční květy, výrazné barvy i pastelové tóny, abstraktní motivy i věrné výtvarné ztvárnění. Každé povlečení z květinové kategorie je prostě dokonalé a plné života.

Číst více
Filtrovat
103 produktů
Není květ jako květ

Stejně jako v přírodě najdeme množství různých květů, tak i květinové povlečení nabízí náruč různých materiálů. Každý vyniká něčím jiným, každý je jedinečný. Jedno mají ale společné. Jsou kvalitní.

 

Květinové povlečení z květin

Příroda zkrátka umí. Květinové povlečení z bavlny je dostatečně prodyšné a na dotek překvapivě jemné. Obzvláště to platí u renforcé bavlny. Ta je sice hebká jako satén, ale zároveň neztrácí nic ze své přirozené odolnosti. Zvládá častější praní i žehlení.

Samozřejmě, správně vyvěšené povlečení (případně pomoc sušičky) udrží vaše povlečení poměrně napnuté. Ale puntičkáři se bez pár tahů žehličky rozhodně neobejdou.

 

Nemačkavé květy 

Na rozdíl od klasické a renforcé bavlny se nemusí žehlit. Je stejně prodyšný a příjemný. Jenom toho tolik nevydrží. Je o něco jednodušší ho zatrhnout. Pokud ale snížíte otáčky v pračce a nebudete ji přeplňovat, nemusíte se bát.

 

Jemné a odolné zároveň

Polyester je pro mnoho lidí naprostou noční můrou. Přitom může být vaším splněným snem. Kvalitní květinové povlečení z mikrovlákna je totiž jemné, prodyšné a také vysoce odolné. Zvládá tak časté praní, sušení a nevyžaduje vysoké teploty.

Využívá se na celoplošný potisk nebo výrazné 3D vzory. Proč? Protože je stálobarevný. Výrazné tóny tak zůstanou dlouho skutečně zářivé a neseperou se do pastelových odstínů.

Proč se zachumlat do květinového povlečení od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen taková květinová povlečení, v kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, výběr širší než královská postel. Díky tomu už jsme povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Květinové povlečení tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové květinové povlečení správně starat. Aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nahoru