13. - 19.5.2024 - Sleva 15 % s nákupy OnaDnes: kód ONADNES15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Dětský povlak na polštářek 40x40

Ti nejmenší si zaslouží jen to nejlepší. Dětský povlak na polštářek 40 × 40 cm, který bude odrazem jejich fantazie. Toho světa plného pohádek a magických možností. Ale nebojte, mysleli jsme i na jejich bezpečí. Vše je řádně licencované, tedy zdravotně nezávadné. Mohou se tak vydat na ta nejbláznivější dobrodružství v bezpečí svého pokojíčku. 

A jestli si na nějaký z polštářků děláte zálusk sami, do toho. Vždyť to dítě v nás si to zaslouží!

Číst více
Filtrovat
8 produktů
Rozměr polštáře 40 × 40 cm
Proč vybírat právě z našich dětských povlaků na polštářky?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen takové dětské povlaky na polštářky 40 × 40 cm, které vytvoří tu nejkrásnější pohádku. A zároveň poskytnou pohodlí. Kvalitní materiály, mistrné zpracování. Díky tomu už jsme vybavili dětské pokoje Honzovi, Janičce nebo Barunce. Pro váš ještě klidnější spánek pořádáme často nejrůznější akce. Vaše vysněné dětské povlaky na malé polštářky 40 × 40 cm tak pořídíte s jedinečnou slevou. Pokud navíc nakoupíte za víc jak 1.999 Kč, zaplatíme za vás poštovné my. Je to zkrátka jako sen.

Expedujeme dřív, než zamhouříte oči

Nenabízíme nic, co bychom skutečně neměli skladem. Žádné dlouhé čekání a bezesné noci. Garantujeme, že všechny dětské povlaky na polštářky 40 × 40 cm od nás odejdou do 24 hodin od objednání. Svoji zásilku pak můžete sledovat na stránkách vámi zvoleného dopravce.

Povlaky na polštářky 40 × 40 cm​ tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše dětské povlaky na polštářky 40 × 40 cm správně starat. Aby zůstaly jako nové a pořád krásně voněly. Zkrátka aby zůstaly tím dokonalým detailem.

Vaše preference

Cena

Cena

Rozměr polštáře

Materiál

Materiál
Mikroplyš (0)

Složení

Zapínaní

Vlastnosti

Vlastnosti
Nežehlivé (0) Rychleschnoucí (0)
Nahoru