Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Francouzské mikroplyšové povlečení

Pod francouzské peřiny z mikroplyše se vejde celá rodina. I s domácím mazlíčkem! Balení obsahuje jednu přikrývku o rozměrech 220 × 200 cm a sadu dvou povlaků na polštáře. Je tak ideální pro klasické letiště a královské rozměry postele. 

Francouzské mikroplyšové povlečení je ideální do chladných zimních měsíců. Je neuvěřitelně teplé, hebké a měkké, tak jako žádné jiné. Tenhle kus luxusu si zaručeně užijete! Pokud hledáte mikroflanelové povlečení, neodcházejte, jste tu správně. U nás jde totiž o totéž.

Číst více
Filtrovat
43 produktů
Jak se starat o francouzské mikroplyšové povlečení?

Jakmile se ochladí, chumlá se spousta lidí do mikroplyše. Je sametově hebký, úžasně hřeje a skvěle drží teplotu. Nelze prát na vysoké teploty, nedoporučuje se ani užívání sušičky a vysokých otáček. Na druhou stranu ale nebudete muset tasit žehličku a budete se moci rovnou zavrtat do postele.

Proč se zachumlat do francouzského povlečení z mikroplyše od nás?

V MKLůžkoviny pro vás vybíráme jen taková mikroplyšová francouzská povlečení, v kterých se s lehkostí usíná. A zároveň se ráno těžce opouští. Kvalitní materiály, výběr širší než královská postel. Díky tomu už jsme povlékli postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Francouzské mikroplyšové povlečení tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaše nové francouzské povlečení z mikroplyše správně starat. Aby zůstalo jako nové a pořád krásně vonělo. Prostě aby se vám ještě dlouho spalo jako na tom nejnadýchanějším obláčku.

Nahoru