Dodatečná sleva 15 % na vše z mikroplyše. Kód: MIKROPLYS15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Sezóna mikroplyše je tady

Ložnice Rady a tipy

Stromy už chytají okrové odstíny, sem tam ranní mlha a večery už rozhodně nejsou na procházky v pantoflích a šortkách. Nevěstí to nic jiného, než pomalý příchod podzimu. Ten sice kalendářně začíná až na konci září, ale znáte to. Pocitově vždy přijde dříve. Poznáte to jednak podle nálady, kterou chtě nechtě ovlivňuje soustavně zamračená obloha, ale také podle citelného ochlazení ve vaší domácnosti.

Sezóna mikroplyše je tady

Je čas povléknout mikroplyš

Jen máloco vám dokáže doma tak zvednout náladu, jako vhodně zvolené textilie. Od těch na podzim očekáváme hřejivou atmosféru (nejen na oko, ale i na tělo), pohodu a vytváření útulna. K domácí pohodě přispívají chlupaté deky, dekorační polštářky a v ložnici je to neomylně mikroplyšové povlečení

 

Sametové mikroplyšové prostěradlo udrží vaši postel příjemně vyhřátou, třebaže necháte okno dokořán, pro čerstvý vzduch. Jsou to právě úžasné termoregulační vlastnosti, pro které je mikroplyšové povlečení tolik vyhledávaným domácím doplňkem. Pro největší zmrzlíky jsme si navíc přichystali mikroplyšové deky s beránkem. Ty se hodí nejen na gauč, ale klidně i jako přehoz přes postel. 

Hodí se do dětské postele? 

My říkáme ano. Povlečení z mikrovlákna večer nahradí ledajaké plyšové medvídky i teplou náruč, takže dítě bude jistě spokojeně usínat i snít. Naše mikroflanelové povlečení (říkáme mu mikroplyš, protože ho tak lidé znají) je vyšší kvality. Je to sice stále 100% polyester, ale jeho výroba podléhá nejnovějším technologickým úpravám, a proto garantujeme hustší, ale zároveň jemnější chloupek, který nepelichá a královsky hřeje. 

 

Pozor byste měli dát, pokud je vaše dítě ekzematik. Mikrovlákna totiž nedýchají tak dobře, jako třeba bavlna, a proto se může pokožka zapařovat. 

Nejhebčí dárek pod stromečkem

To bude zaručeně cokoli z mikroplyše. Teď už stačí jen vybrat vzor a těšit na úsměvy obdarovaných. V naší nabídce najdete spousty hebkých produktů, od dek, mikroplyšových povlaků na polštářky, až po celé ložní soupravy. 

 

A jestli chcete udělat radost i sobě, podívejte se tady na naše tipy, jak si zateplit a zútulnit domov ještě před Vánoci.

Jste mikroplyšový nováček? 

V tomto článku jsme podrobně popsali, pro které vlastnosti budete mikroplyš zbožňovat. Snad bychom jen vypíchli, že je to jeden z nejméně náročných materiálů na údržbu. To z něj dělá stálici, co se životnosti i oblíbenosti mezi ložním prádlem týká. Nikdy vám nezačne pouštět chlupy nebo tvořit žmolky. 


 

Vsadíme se, že teď už se nemůžete dočkat, až se do těch sametových peřin zachumláte. :) 

 

 

Naposledy přidané

Jak připravit dětský pokoj pro školáka

| 8 minut čtení
Nový školní rok přišel a aniž by svůj příchod oznámil, už začal úřadovat. A pokud máte to štěstí, že vám šlo dítko do 1. nebo 2. třídy, nejspíš…

Jak se perfektně postarat o hosty

| 6 minut čtení
Přijedou vám hosté, ale vy vlastně nevíte, co se od vás očekává? Náročné je to hlavně v situaci, kdy u vás budou spát. Stačí jen převléct…
Nahoru