Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Recenze od Arthura

Zajímavosti

Jaké je tajemství šťastných ocásků vašich čtyřnohých mazlíčků?

Recenze od Arthura

Určitě všichni znáte tu knížku Malý pes. Je to ta super knížka o psovi, který žije na své malé planetě a prožívá různá dobrodružství. Mojí nejoblíbenější postavou je liška. Liška byla děsně chytrá a při rozloučení mu řekla jedno velké moudro "Tady je to mé tajemství: správně vidíme jen srdcem a psím ocasem. Co je důležité, je očím neviditelné.“. A protože jsem chytrý pes, hned jsem to pochopil :-).

Protože cítíme srdcem a ocasem! Hned jsem věděl, co mám dělat. Nechal jsem si objednat nové super povlečení s liškou. My to často odmítáme přiznat, ale nejraději se páníčkům válíme v posteli, když nás doma nechají samotný. Je to poměrně namáhavá činnost, protože u toho přemýšlíme, většinou se zavřenýma očima a slinou u tlamy. Když povlečení dorazilo, celý nedočkavý jsem se ho jal ozkoušet. První dotyk tlapičkou a já hned věděl, že tohle povlečení si zamiluju. Teď už jen počkat, až se doma zavřou dveře a já si půjdu vyzkoušet tu slast.

Pak to přišlo. Páníček odešel a já si mohl dopřát chvilku pohody. Vyskočil jsem na postel a moje přemýšlecí chvilka mohla začít. Po pár minutkách jsem se musel do těch peřin doslova zamotat, až tak báječné to bylo.

A teď,  po pár proležených dnech Vám musím říct, že je to fakt super! Bavlna jemňoučká a příjemná. Každá moje tlapka i můj ocásek je jako v ráji. Po každém, několikahodinovém,  odpočinku se cítím jako nový pes. Už vlastně chápu, proč se paničce a páníčkovi ráno nechce z postele.

Dokonce jsem už něco vymyslel! Musím si koupit nějaké další povlečení se super obrázky, protože moc nerozumím tomu, jak mě doma mohli nechat spát jen v obyčejným povlečení. Tohle je totiž úplně jiný požitek ze spaní. A jak řekla liška – nejde to popsat a není to vidět očima.

Ale když si to zkusíte na vlastní kůži, tak už nebudete chtít do postele nic jiného.
A za to vám ručím! 

Tak se mějte a já vám příště zase něco napíšu o tom co dalšího jsem vymyslel,
Váš Arthur

 

Naposledy přidané

Zachumlejte se do povlečení z polybavlny

| 4 minuty čtení
Chytře zkombinované materiály si berou od každého jen to pozitivní. A přesně taková je novinka v naší nabídce - polybavlna. Za naprosto skvělou…

Jak používat napínací potahy na sedací nábytek?

| 5 minut čtení
Napínací potahy milujeme. Vyřeší nejeden problém. Nábytek ochráníte a zároveň ho převléknete do nového kabátku. Proč zůstat jen u krásného…
Nahoru