Dodatečná sleva 15 % na vše z mikroplyše. Kód: MIKROPLYS15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Napínací úchyt – krotitel vašich prostěradel

Ložnice Rady a tipy

V domácnosti je stále co zlepšovat a doplňovat – například drobnosti, které vám usnadní běžné denní činnosti. Jak to udělat, aby stlaní postele bylo v mžiku hotové a s minimem vaší námahy? Šikovným pomocníkem je úchyt na prostěradlo, který ocení hlavně ti, kteří mají neklidné spaní a v posteli provádějí doslova veletoče. Úchyt na prostěradlo vám prostě ulehčí život.

Napínací  úchyt – krotitel vašich prostěradel

Ukázkově ustláno

Domníváte se, že na stlaní postele není co vymýšlet a že tato každodenní nutnost nepotřebuje zlepšení? Omyl! Díky napínacímu úchytu na prostěradle bude vaše postel dokonale upravená. A možná se tento ranní úkon stane více přijatelným.

 

 

Křížem, přes roh, napříč

Prostěradlový úchyt je nastavitelný gumový popruh zakončený klipsem, kterým se připíná odspodu na prostěradlo. Zabrání tak shrnování a muchlání prostěradla z matrace. Zdá se vám to povědomé? Ano, jsou to takové kšandy, které přichytí a vypnou prostěradlo. Pořídit ho lze ve variantě uchycení přes šířku, křížem nebo přes roh prostěradla. Nabízí se v různých délkách dle velikosti matrace. Tento jednoduchý pomocník je vhodný na všechny typy prostěradel. Vyrovnáte s ním jak napínací prostěradla lemovaná gumou, tak bavlněné pachty. Manipulace s touto vychytávkou je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

 

 

Postel jako z katalogu

S úchytem bude vaše prostěradlo stabilní a krásně napnuté. Nyní už znáte tajemství dokonale upraveného lůžka. Tento skrytý pomocník tak elegantní dojem umocní. Postel jako místo k odpočinku si zaslouží vaši pozornost. Není lepšího požitku,než když je ložnice místem k radostnému vstávání i uléhání. Mít prostěradlo na svém místě – to je oč tu běží.

 

Článek pro vás napsala Liduška.

Naposledy přidané

Jak připravit dětský pokoj pro školáka

| 8 minut čtení
Nový školní rok přišel a aniž by svůj příchod oznámil, už začal úřadovat. A pokud máte to štěstí, že vám šlo dítko do 1. nebo 2. třídy, nejspíš…

Jak se perfektně postarat o hosty

| 6 minut čtení
Přijedou vám hosté, ale vy vlastně nevíte, co se od vás očekává? Náročné je to hlavně v situaci, kdy u vás budou spát. Stačí jen převléct…
Nahoru