Dodatečná sleva 15 % na vše z mikroplyše. Kód: MIKROPLYS15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Láska na vlastní kůži

Ložnice

Vánoce zabouchly dveře a hned na ně klepe Valentýn. Ale nebojte. Klidně ho pusťte dál. Láska už na vás čeká.

Láska na vlastní kůži

Zasloužíme si ji všichni. Bez rozdílu. Nezáleží na tom, jestli je partnerská, rodičovská nebo přátelská. Láska k životu patří stejně jako samota. Je to jedna ze základních lidských potřeb. Často ta nejsilnější. Milovat a být milován. A právě kolem 14. února to pociťujeme víc než kdy jindy.

Tohle srdce bije právě pro vás

Symbol lásky značící spojení dvou duší. Sounáležitost a věrnost. Díky tomuto povlečení se z vašeho spánku stane srdeční záležitost. Doslova. A stejně, jako se zamilovaní vznášejí v sedmém nebi, i vy budete jako na obláčku. Materiál, který dýchá a hladí. Jemnější jak pavučinka, ale pevnější jak vyznání na sociálních sítích. Bavlna je totiž skutečně láskou na první dotek.

Mít na růžích ustláno

Jak vypadá takový dokonalý romantický večer? Svíčky, pomalá hudba a hlavně květiny. Růže. Nejlépe rudé. Nemusíte se bát, protože tyhle vám jen tak neuschnou. Bez zalévání (jen s pravidelným praním), bez trnů. Vydrží roky a roky. A stejně jako ty živé, tak i tyhle nesmrtelné se hodí kamkoliv. Malé rozměry a neutrální barvy zapadnou do každé ložnice. Ale i obýváku nebo pracovny. Díky tomu budete mít lásku stále nadosah.

Dětská, ta nejupřímnější

Štěňátka a koťátka poráží jediné – dětský smích. Bezprostřední láska, kterou nám dávají. Schopnost vidět jen to dobré. Nejen my, ale i oni si zaslouží hřejivou náruč plnou lásky. Připravili jsme proto tu nejkouzelnější pohádku. Myšák Mickey doprovodí ty nejmenší třeba pod Eiffelovku nebo do New Yorku. A nebude sám. Na výlet totiž vezme i svojí ušatou lásku Minnie.

A aby to objetí hřálo, je celé bavlněné. Kvalitní úplet, který je prodyšný, pevný, ale zároveň citlivý k dětské pokožce.

Lásky není nikdy dost

A my to víme. Proto jsme do valentýnského výběru zařadili i prostěradla. Kvalitní, s vysokou gramáží a v červené barvě. Tak, aby ladila k romantickým motivům a té magické náladě. Láska totiž znamená i péče. A díky kvalitnímu povlečení budete jako v bavlnce.

Je vám to stále málo? Nevadí. Prozkoumejte naši kompletní valentýnskou nabídku. Ta vás zahřeje nejen u srdce, ale i na těle.

Naposledy přidané

Jak připravit dětský pokoj pro školáka

| 8 minut čtení
Nový školní rok přišel a aniž by svůj příchod oznámil, už začal úřadovat. A pokud máte to štěstí, že vám šlo dítko do 1. nebo 2. třídy, nejspíš…

Jak se perfektně postarat o hosty

| 6 minut čtení
Přijedou vám hosté, ale vy vlastně nevíte, co se od vás očekává? Náročné je to hlavně v situaci, kdy u vás budou spát. Stačí jen převléct…
Nahoru