Dodatečná sleva 15 % na vše z mikroplyše. Kód: MIKROPLYS15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Co je to Mako jersey? A jak se o tento luxusní materiál starat?

Ložnice

Slyšeli jste už o Mako jersey? Řeč je o 100% egyptské bavlně, jejíž příze byly pečlivě vybrány a zpracovány do úpravy látky, která je nemačkavá, hebká na dotek a dokonale splývá. Tyto vlastnosti z ní dělají ideálního kandidáta na použití na ložní prádlo. Povlečení z Mako jersey naleznete samozřejmě i v naší nabídce. Pokud si nejste jisti, zda je takové povlečení pro vaši ložnici to pravé ořechové, pokračujte ve čtení níže.

Co je to Mako jersey? A jak se o tento luxusní materiál starat?

Mako jersey je určeno pro náročné zákazníky

Povlečení z Mako jersey si vás získá svou jedinečnou hebkostí, prodyšností a vynikající schopností absorbovat vlhkost. Takové vlastnosti povlečení oceníte hlavně během horkých letních večerů. Tušíte správně, že toto povlečení má ochlazující efekt. Neochladí vás stejně jako klimatizace, ale ráno se rozhodně nebudete probouzet ulepení.

Povlečení, které šetří váš čas

Jeden z důvodů, proč zbožňujeme Mako jersey povlečení je jeho minimální údržba. Je úžasně elastické, hebké a nepotřebuje žehlit. Ze stejných důvodů budete zbožňovat Mako jersey i vy. Povlečení z egyptské bavlny je nemačkavé a dobře se snáší se sušičkou. To pro vás znamená 2 hodiny ušetřeného času, který můžete věnovat něčemu mnohem zábavnějšímu, než je postávání u žehlicího prkna.

Vrhněte se na naši nabídků Mako jersey

Už jste se zamilovali? My jsme si to mysleli. Prohlédněte si nejnovější Mako jersey přírůstky v naší nabídce.

Před prvním použitím doporučujeme každé povlečení nejprve vyprat na 30 °C, pouze s pracím prostředkem, bez aviváže.

Naposledy přidané

Jak připravit dětský pokoj pro školáka

| 8 minut čtení
Nový školní rok přišel a aniž by svůj příchod oznámil, už začal úřadovat. A pokud máte to štěstí, že vám šlo dítko do 1. nebo 2. třídy, nejspíš…

Jak se perfektně postarat o hosty

| 6 minut čtení
Přijedou vám hosté, ale vy vlastně nevíte, co se od vás očekává? Náročné je to hlavně v situaci, kdy u vás budou spát. Stačí jen převléct…
Nahoru