Dodatečná sleva 15 % na vše z mikroplyše. Kód: MIKROPLYS15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

3D tisk – novinka do vašich ložnic

Ložnice

Moderní doba přináší nové technologie. Nezaostává ani textilní výroba. Představíme vám okouzlující 3D povlečení s prostorovými vzory. Ponořte se do trojrozměrného rozjímání a prima usínání.

3D tisk – novinka do vašich ložnic

 

3D fototisk nebo klasický tisk?

Rozdíl mezi klasickým potiskem a 3D tiskem spočívá v tom, že technologie 3D je trojrozměrná a tvoří dojem plastického obrazu, který jakoby vyvstává z povrchu látky. Barvy povlečení jsou proto dobře výrazné a motivy velmi reálné. Při výrobě 3D povlečení se barvy stříkají přímo na textilie podle předem dané virtuální předlohy. K tisku se nepoužívají šablony. Tento technologický hit dovede zachytit takřka jakýkoliv obraz a přenést ho na povlečení do vašich ložnic.

Povlečení s trojdimenzním tiskem nabízí nepřeberné množství vzorů. Nechte se zlákat motivy světových metropolí, zvířat, přírody, ale i filmů a dětských hrdinů. Nyní je pro vás povlečení 3D jasným favoritem.

Jaký materiál zvolit?

I u 3D povlečení máte podobně jako u jiných druhů povlečení možnost výběru materiálu. Bavlna je jedním z materiálů, u kterého se fototisk provádí. Vyznačuje se pevností tkaniny, dlouhou životností a stálobarevností.

Dalším tipem pro tisk 3D povlečení je polyester neboli mikrovlákno. Výhodou tohoto antialergeního materiálu je rychlé schnutí, dobrá termoregulace a nemusí se žehlit. Umělá vlákna jsou oblíbená pro snadnou údržbu a tím šetří váš drahocenný čas.

Který vzor vás osloví?

Krásné motivy jsou pravděpodobně to nejdůležitější, proč zvolit lůžkoviny s 3D tiskem. Fototisk dokáže umocnit vizuální vjem a povlečení vás naprosto okouzlí. Staňte se designérem vaší ložnice nebo dětského pokojíčku.

Článek pro vás napsala Liduška

Naposledy přidané

Jak připravit dětský pokoj pro školáka

| 8 minut čtení
Nový školní rok přišel a aniž by svůj příchod oznámil, už začal úřadovat. A pokud máte to štěstí, že vám šlo dítko do 1. nebo 2. třídy, nejspíš…

Jak se perfektně postarat o hosty

| 6 minut čtení
Přijedou vám hosté, ale vy vlastně nevíte, co se od vás očekává? Náročné je to hlavně v situaci, kdy u vás budou spát. Stačí jen převléct…
Nahoru