Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Ručníky

Po dlouhé relaxační koupeli i krátké sprše chcete sáhnout po hebkém, jemném a voňavém ručníku. Prát za vás sice ještě nebudeme, ale trochu pomoct s tím vším můžeme. Stačí totiž nepodcenit výběr a sáhnout po přírodních materiálech. Lépe sají a jednodušeji se udržují v kondici. A navíc jsou doslova dotekem přírody.

Hýčkejte sebe i svou pokožku.

 

Číst více
Filtrovat
60 produktů
Proč ručníky z přírodních materiálů?

Protože nedráždí a vydrží. Bambus i bavlna jsou vůči pokožce až nebesky příjemné. Snadno se udržují hygienicky čisté a svěží. V tom se zkrátka neliší. Rozhodně ale nejsou na chlup stejné. Jsou to maličkosti, které nakonec rozhodnou o tom, do čeho se po koupeli zabalíte.

Jemný a antibakteriální bambus

Kvalitní ručníky s bambusovými vlákny jsou naprostým luxusem. Jde totiž o antibakteriální a antimykotický materiál. Díky tomu zůstane váš ručník bez plísní a zápachu. Je vhodný i pro alergiky. Citlivější pleť zase ocení jemnost a hebkost. Téměř jako by vás hladilo hedvábí. Oproti ostatním materiálům vyniká bambus i svou savostí. Zvládne pojmout až 4× více tekutin, což z něj činí ideální ručník na vlasy. Na pláži i v koupelně se tak stane přeborníkem. Sháníte opravdu luxusní ručníky? Sáhněte jedině po bambusu. 

Bavlna pro ty, co chtějí odolnost

Bavlněné froté ručníky jsou stálicemi. A právem. Jsou měkké, ale přesto odolné. Bez problémů zvládnou vyváření i sušení na vysoké teploty. Jednoduše se tak sterilizují. Froté smyčky zajišťují vyšší savost a typickou texturu, která pečuje a hladí.

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny ručníky od nás jsou pohlazením. Osuší, ale zároveň hýčkají a pečují. Saháme totiž po přírodních materiálech. Jemných, odolných a vhodných i pro alergiky.

Vymydlené tipy a triky

Protože se v ručnících topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Známe nejrůznější tipy a triky, jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Pokud chcete, aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta a nespočet koupání, mrkněte k nám na blog.

Nahoru