Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Přikrývky 140 × 220 cm

Jak zakončit náročný den? Jedině pod měkkou přikrývkou. U nás si navíc můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů i zpracování. V nabídce máme příjemně teplou přikrývku, i tenkou letní přikrývku. Od těch pro nejmenší, až po ty skutečně velké - francouzské a prodloužené. A i když se mohou lišit v centimetrech, jedno mají společné. Všechny jsou vhodné pro alergiky.

Naše přikrývky jsou jako sen. A i bez kýchnutí je to pravda.

Číst více
Filtrovat
3 produkty
Rozměr přikrývky 140 × 220 cm
Jako byste spali pod tím nejnadýchanějším obláčkem

Ať už sháníte letní přikrývky nebo naopak teplé přikrývky, u nás najdete vždy to, co přesně potřebujete. Na teplé měsíce se hodí prošívané varianty a na chladné ty s označením thermo (také prošívané). Pokud vás trápí studené nohy, bez zimní přikrývky se neobjedete. Jen díky tomu se v posteli budete cítit opravdu královsky.

Jak načechrat obláček?

Jednoduše. V případě potřeby strčíte do pračky, vyperete na 60 °C, vyndáte a necháte proschnout. Prošívané přikrývky se navíc nijak neshrnují a zůstávají rovnoměrně rozprostřené. Odteď už žádné nekonečné upravování, když chcete usnout nebo stelete postel. Odolnost a skvělé termoregulační vlastnosti nejsou vykoupeny ani váhou - prošívaná přikrývka je lehoučká jako obláček.

Proč se zachumlat právě do našich přikrývek?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen kvalitní přikrývky, ve kterých se s lehkostí usíná a ráno těžce opouští. Kvalitní materiály a mistrné zpracování. Díky tomu jsme vybavili postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech.

Přikrývky tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaši novou přikrývku správně starat, aby zůstala jako nová a pořád krásně voňavá. Zkrátka tak, aby se vám ještě dlouho spalo jako pod tím nejnadýchanějším obláčkem.

Vaše preference

Barva

Cena

Cena

Rozměr polštáře

Rozměr polštáře
70 × 90 cm (0)

Materiál výplně

Složení

Zapínaní

Nahoru