Dodatečná sleva 15 % na vše z mikroplyše. Kód: MIKROPLYS15
Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Přikrývky 140 × 200 cm

Toužíte po dokonalé přikrývce, která vás každý večer příjemně pohladí po kůži? Vaší pozornosti by neměla uniknout naše přikrývka 140 x 200, což je ideální velikost na jednolůžko. V nabídce máme letní, celoroční, ale i luxusní thermo přikrývky pro zmrzlíky. U nás si vyberete to pravé na každé roční období. 

Už se nemůžete dočkat? Nebojte, díky rychlému dodání to nebude dlouho trvat…

Číst více
Filtrovat
4 produkty
Rozměr přikrývky 140 × 200 cm
Jako byste spali pod tím nejnadýchanějším obláčkem

Ať už vám doma chybí letní přikrývka nebo zimní přikrývka ve velikosti 140 x 200 na jednolůžko, u nás najdete vždy to nejlepší. Na teplé měsíce se hodí prošívané varianty a na chladné ty s označením thermo (také prošívané). 

Pokud vás trápí studené nohy, neobejdete se bez zimní přikrývky 140 x 200. Jen díky tomu se v posteli budete cítit opravdu pohodlně.

Jak načechrat obláček?

Jednoduše. V případě potřeby strčíte do pračky, vyperete na 40 °C, vyndáte a necháte proschnout. Prošívaná přikrývka 140 x 200 se navíc nijak neshrnuje a zůstává rovnoměrně rozprostřená. Odteď už žádné nekonečné upravování, když chcete usnout nebo stelete postel. Odolnost a skvělé termoregulační vlastnosti nejsou vykoupeny ani váhou. Přikrývka je lehoučká - zkrátka jako obláček.

Proč se zachumlat právě do našich přikrývek ve velikosti 140 x 200?

V MK Lůžkoviny pro vás vybíráme jen kvalitní přikrývky, ve kterých se s lehkostí usíná a ráno těžko opouští. Kvalitní materiály a mistrné zpracování. Díky tomu jsme vybavili postele ve vesnických chalupách, luxusních hotelech i městských bytech. Pro váš ještě klidnější spánek pořádáme často nejrůznější akce. Vaše vysněné přikrývky 140 x 220 tak pořídíte s jedinečnou slevou. Pokud navíc nakoupíte za víc jak 1.999 Kč, zaplatíme za vás poštovné my. Je to zkrátka jako sen.

Přikrývky tisíce a jedné noci

Nesepisujeme pohádky, ale tipy. Zalistujte na našem blogu, pokud hledáte inspiraci nebo tápete, jak se o vaši novou přikrývku správně starat, aby zůstala jako nová a pořád krásně voňavá. Zkrátka tak, aby se vám ještě dlouho spalo jako pod tím nejnadýchanějším obláčkem.

Vaše preference

Barva

Cena

Cena

Rozměr polštáře

Rozměr polštáře

Materiál výplně

Složení

Zapínaní

Nahoru