Zavolejte nám, poradíme vám +420 474 770 340 8:00 - 15:00

Bambusové ručníky

Lázně jsou pohlazením pro tělo i duši. A s bambusovými ručníky do nich můžete zavítat každý den. U sebe doma. Jsou jemné, hebké a mají až 4× vyšší savost než bavlněné materiály. Jsou antibakteriální a antimykotické. Díky tomu zůstanou vaše ručníky bez plísní a zápachu. Navíc jsou vhodné i pro alergiky. Citlivá pleť tak zajásá.

Myslete na sebe a dopřejte si luxus kdykoliv. A kdekoliv.

Číst více
Filtrovat
25 produktů
Aby ručníky s bambusovým vláknem nikdy nepřestaly vonět

Moderní prací prostředky jsou šetrné, ale účinné. Zvládnou tak zničit veškeré nečistoty už při 40 °C. Na aviváž ale rovnou zapomeňte. Usazuje se v tkanině a látku dusí. Bambusové ručníky tak přestávají sát a postupem času zatuchnou.

Sušení nechte přírodě

Sušička ručníky krásně načechrá a zjemní. Pokud ale můžete, nechte ručníky proschnout na slunci. Vždyť na tom ten bambus původně vyrostl. A paprsky provoněný textil? To je teprve vůně.

S námi budete v suchu

Dáváme si totiž záležet na tom, co děláme. Všechny ručníky z bambusového vlákna od nás jsou pohlazením. Osuší, ale zároveň hýčkají a pečují - saháme totiž po přírodních materiálech. Jemných, odolných a vhodných i pro alergiky.

Vymydlené tipy a triky

Protože se v ručnících z bambusu topíme každý den, víme toho o nich spoustu. Známe nejrůznější tipy a triky, jak se o ně starat, co a jak kombinovat nebo na co si dát pozor. Pokud chcete, aby vám cokoliv od nás vydrželo dlouhá léta a nespočet koupání, mrkněte k nám na blog. Luxusní bambusové ručníky vysoké gramáže si naprosto zamilujete!

Nahoru